Regionalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

Przedstawiamy wszystkim zainteresowanym harmonogram występów Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej. 

Zaczynamy w piatek  o godzinie 9:00 w Miejski Domu Kultury. 

 

Kategoria: pieśń patriotyczna

 

Przedszkola :

1.Szkoła Podstawowa w Januszewicach

2. Szkoła Podstawowa w Dzielnej

3.Prywatne Przedszkole „Kubusia Puchatka”

4.Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej

5.Przedszkole Niepubliczne „Tygrysek”

6.Przedszkole nr.4 w Opocznie

7.Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu

8. Akademia Przedszkolaka

9.Opoczyński Ośrodek Przedszkolny w Wójcinie

10.Przedszkole nr.5 w Opocznie

 

Grupa wiekowa klasy I-III:

 

1.Szkoła Podstawowa w Klewie

2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu

3.Szkoła Podstawowa nr.1 w Opocznie

4.Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim

5.Szkoła Podstawowa w Dzielnej

6.Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

7.Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej

8.Szkoła Podstawowa w Petrykozach

9.Zespół Szkół Samorządowych w Żarnowie

10.Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu

11.Zespół Szkół w Ogonowicach

12.ZSS im. Jana III Sobieskiego w Poświętnem

13.Szkoła Podstawowa w Stoku

14.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

15.Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie

16.Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

 

Grupa wiekowa klasy IV-VI

 

1.Szkoła Podstawowa w Klewie

2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego

3.Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą

4.Szkoła Podstawowa w Januszewicach

5.Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

6.Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej

7.Szkoła Podstawowa w Petrykozach

8.Zespół Szkół Samorządowych w Żarnowie

9.Szkoła Podstawowa w Białaczowie

10.ZSS im. Jana III Sobieskiego w Poświętnem

11.Szkoła Podstawowa w Stoku

12.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

13.Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie

14.Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

15.Szkoła Podstawowa w Libiszowie

 

Kategoria wiekowa gimnazja:

 

1.Gimnazjum Publiczne w Mniszkowie

2.Gimnazjum w Białaczowie

3.Zespół Szkół Samorządowych w Żarnowie

4.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym

5.Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim

6. Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu

7.Zespół Szkół w Ogonowicach

8.ZSS im. Jana III Sobieskiego w Poświętnem

9.Publiczne Gimnazjum w Prymusowej Woli

 

Kategoria wiekowa szkoły średnie:

 

1.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Opocznie

2.Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

3. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie

4. Zespół Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym 

 

 

Kategoria: poezja patriotyczna ( sala kameralna)

 

Przedszkola :

 

1.Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim

2.Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą

3.Punkt Przedszkolny „Dzieciniec” w Paradyżu

4. Przedszkole Niepubliczne „Tygrysek”

5. Przedszkole nr.4 w Opocznie

6.Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu

7.Zespół Szkół w Ogonowicach

8.Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

9.Szkoła Podstawowa w Klewie

10. Niepubliczne Przedszkole „Kubusia Puchatka” w Opocznie

11. Przedszkole nr 6 z Grupą Żłobkową „Zielona Dolinka” w Opocznie

 

Grupa wiekowa klasy I-III:

 

1.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu

2.Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim

3.Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą

4.Prywatna Szkoła Podstawowa w Opocznie

5.ZSS z Oddziałem Integracyjnym nr.2 w Opocznie

6.Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej

7.Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu

8.Zespół Szkół w Ogonowicach

9.Szkoła Podstawowa w Klewie

10.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

11.Zespół Szkół Samorządowych nr. 3 w Opocznie

12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

 

Grupa wiekowa klasy IV-VI

 

1.Publiczna Szkoła Podstawowa im.Ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu

2.Szkoła Podstawowa w Bukowcu nad Pilicą

3.Szkoła Podstawowa w Miedznej Drewnianej

4.Szkoła Podstawowa w Petrykozach

5.Zespół Szkół Samorządowych w Żarnowie

6.Szkoła Podstawowa w Białaczowie

7.Szkoła Podstawowa w Sokołowie

8.Szkoła Podstawowa w Klewie

9.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

10.Zespół Szkół Samorządowych nr.3 w Opocznie

11.Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

 

Kategoria wiekowa gimnazja:

 

1.Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym

2.Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim

3.Gimnazjum nr.1 w Opocznie

4.Szkoła Podstawowa w Dzielnej

5.Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

6.Zespół Szkół w Ogonowicach

 

Kategoria wiekowa szkoły średnie:

 

1.Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Opocznie

2.I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 

Przekaż 1% na naszą Fundację

Wspomnienia z kolonii...

Przedstawiamy fotogalerię z kolonii letnich do Jantaru i Murzasichle